Warsztat online: "Dieta Emocjonalna" z Agnieszką Marudą-Sperczak (23.04.2020)

W ramach serii warsztatów Fundacji Liderek Biznesu, 23 kwietnia br, odbył się pierwszy online warsztat pt. "Dieta Emocjonalna", poprowadzony przez Agnieszkę Marudę-Sperczak, Opiekunkę Merytoryczną Programu Mentoringowego 2020. Był to praktyczny i angażujący warsztat, który w ciągu trzech intensywnych godzin był okazją do pracy nad sobą - opartej o unikalne cechy, preferencje, wartości i osobiste warunki brzegowe. Rezultatem spotkania w przestrzeni wirtualnej było skomponowanie, unikalnej diety emocjonalnej przez uczestniczki warsztatu.

Kameralna grupa 12 osób, pozwoliła na dużą przestrzeń do dyskusji, która dzisiaj jest niezwykle wspierająca i bardzo potrzebna. Interesujące ćwiczenia w trakcie warsztatu, dały możliwość na duże skupienie na sobie. Uczestniczki były niezwykle zaangażowane, z dużą potrzebą zrozumienia siebie (emocje) i innych. Co dało obustronną wartość w ramach tej relacji!

"Dieta to pewien styl życia (...). Ktoś mógłby powiedzieć, że Dieta Emocjonalna, czy zajęcie się sobą, to w czasie kryzysu zbędny luksus. Ja jednak uważam, że jest to absolutnie produkt podstawowej potrzeby i higieny. (więcej w artykule "Dieta emocjonalna w trudnych czasach") - cytując Agnieszkę Marudę-Sperczak.

Zostańmy w kontakcie. Już wkrótce kolejne warsztaty online i webinary Fundacji Liderek Biznesu.
Do zobaczenia online!